Zapraszamy w ramach Kozzi Film Festiwal 5. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski w dniach 12-14 czerwca br. na Przystanek Ballady Ulicznej. Jest to konkurs adresowany do artystów ulicznych, zespołów (maksymalnie trzyosobowych), amatorów muzykowania – wszystkich tych, którzy tworzą kochają grać pod gołym niebem. Zgłoś się, przyjdź na zielonogórski deptak do namiotu festiwalowego i zaprezentuj swoje umiejętności przed jury, któremu przewodniczyć będzie znany aktor i zarazem grajek uliczny, Lech Dyblik. Do wygrania bon zakupowy do sklepu muzycznego o wartości 500 zł!

Na zgłoszenia osobiście w sekretariacie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, pocztą na adres Biblioteki (al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra) bądź mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) czekamy do 10 czerwca 2019 roku.

Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu oraz harmonogram występów zostaną ogłoszone po 10 czerwca br. na stronie internetowej www.festiwal.norwid.net.pl.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework