Zapraszamy w ramach Kozzi Film Festiwal 5. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski na monodram Podróż do Buenos Aires w wykonaniu Gabrieli Muskały, znanej aktorki filmowej i teatralnej. Spektakl odbędzie się 14 czerwca (piątek) br. o godz. 17.00 w Żarach i godz. 21.00 w Zielonej Górze.

Bilety:
https://abilet.pl/impreza/podroz-do-buenos-aires-monodram-w-wykonaniu-gabrieli-muskaly-5453

Gabriela Muskała – absolwentka łódzkiej PWSFTiT (1994). W latach 1993–1997 występowała w Teatrze Powszechnym w Łodzi i równolegle od 1995 do 1996 gościnnie w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Od 1997 związana jest z łódzkim Teatrem im. S. Jaracza, a od 2005 roku również z warszawskim Teatrem Dramatycznym. W 2004 roku występowała gościnnie w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Jest laureatką m.in. I nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, dwukrotną laureatka „Złotej Maski” – nagrody łódzkich dziennikarzy, nagrody dla najlepszej aktorki na XI Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.

Zagrała w takich filmach jak: Janosik. Prawdziwa historia (reż. Kasia Adamik i Agnieszka Holland), Wymyk (reż. Greg Zgliński), Chce się żyć (reż. Maciej Pieprzyca), Wołyń (Wojciech Smarzowski), Moje córki krowy (reż. Kinga Dębska). Za rolę w ostatnim filmie została nominowana do Orłów – Polskich Nagród Filmowych.

Podczas Kozzi Film Festiwal aktorkę będzie można zobaczyć w dwóch produkcjach: 7 uczuć (reż. Marek Koterski) i Fuga (reż. Agnieszka Smoczyńska). Za scenariusz do drugiego filmu otrzymała Orła za Odkrycie Roku.

Podróż do Buenos Aires (reż. Marian Półtoranos) – wielokrotnie wyróżniana przez widzów i krytyków jedna z najzdolniejszych aktorek średniego pokolenia, Gabriela Muskała, wciela się w rolę Walerki, głównej bohaterki Podróży do Buenos Aires – wzruszającej opowieści o nas samych. Na scenie tak jak w życiu sytuacja komiczna często wpisana jest w dramatyczny kontekst, a śmiech miesza się ze łzami wzruszenia. Dlatego koniecznie trzeba odbyć tę podróż razem z Walerką.

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework