Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę i zdobyć nowe umiejętności!
Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcą pracować z nami przy organizacji Festiwalu Filmu, Teatru i Książki KOZZI FILM FESTIWAL 2021. Tegoroczna, 7. edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 15-19 września 2021.
Nasz Festiwal to projekcje filmowe, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z twórcami, aktorami, krytykami, dyskusje o filmach i książkach oraz warsztaty. Punktem wyjścia do realizacji tegorocznego Kozzi Film Festiwal jest refleksja o trzech wybitnych postaciach związanych z filmem i teatrem: Macieju Kozłowskim, Wojciechu Pszoniaku i Piotrze Machalicy. Podczas Festiwalu gościć będziemy autorów książek oraz wybitnych twórców filmowych i teatralnych.
Festiwal to nie tylko przegląd interesujących produkcji filmowych, to także konkurs i nagrody dla najlepszych polskich filmów. Nasze wydarzenie to również wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania z naszymi gośćmi!
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poświęcić swój czas i zdobyć doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych!
Zadania wolontariuszy:
•    pomoc przy wydarzeniach festiwalowych: przygotowanie miejsc wydarzeń, obsługa widowni;
•    pomoc organizacyjna w Biurze Festiwalowym;
•    udział w akcjach promocyjnych w Bibliotece oraz poza jej siedzibą;
•    obsługa Punktu Informacyjnego: rozprowadzanie wejściówek, rozdawanie ulotek, udzielanie informacji.

Czas pełnienia obowiązków: 14-19 września 2021.

Zapraszamy Was do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia!
Dołączcie do nas! Będziecie uczestniczyć we wspaniałej przygodzie, pełnej wzruszeń, doświadczeń, wspólnych przeżyć. Jeśli jeszcze z nami nie współpracowaliście – nie szkodzi – wszystkiego Was nauczymy. Jeśli od lat nas wspieracie jako wolontariusze, nie zwlekajcie!
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 3 września 2021. Do wszystkich prześlemy zwrotnie formularz zgłoszeniowy.

Festiwal odbędzie się z zachowaniem standardów sanitarnych obowiązujących podczas epidemii.

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework