Zapraszamy w ramach Kozzi Film Festiwal 5. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski w dniach 12-14 czerwca br. na Przystanek Ballady Ulicznej. Jest to konkurs adresowany do artystów ulicznych, zespołów (maksymalnie trzyosobowych), amatorów muzykowania – wszystkich tych, którzy tworzą kochają grać pod gołym niebem. Zgłoś się, przyjdź na zielonogórski deptak do namiotu festiwalowego i zaprezentuj swoje umiejętności przed jury, któremu przewodniczyć będzie znany aktor i zarazem grajek uliczny, Lech Dyblik. Do wygrania bon zakupowy do sklepu muzycznego o wartości 500 zł!

Na zgłoszenia osobiście w sekretariacie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, pocztą na adres Biblioteki (al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra) bądź mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) czekamy do 30 maja 2019 roku.

Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu oraz harmonogram występów zostaną ogłoszone 4 czerwca br. na stronie internetowej www.festiwal.norwid.net.pl.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Go to top
Template by JoomlaShine